Hodněsněhuhodněsněhuhodněsněhu...

1. prosince 2010 v 22:16 | Koň |  Vrba...
Všude je hodně sněhu. A je zima. A tak vůbec. Přepadla mě lehce melancholická nálada. Pak mě zase přešla. Jo to jsem celá já. A teď napíšu zmatený a poťapaný a primitivní článek aby měla Krák radost. Protože jsem se přiznala k Dvojníkovi a asi umřu a protože mám prostě náladu na psaní takovýchto hovadin :D. Ach jo. 


V zimě je zima. Proto mám ráda léto. Přešla jsem na Image potrefeného červeného sněhuláka a mám z toho velkou radost, protože jsem přišla na to jak nezmrznout. 

Černý rolák, tričko Metallica, rifle (ty teda moc nehřejou :-/), černé podkolenky, červená mikina, červená palestina (je třeba pořádně utěsnit všechny škvíry v bundě), černé chlupaté rukavice (které je třeba si obléknout před bundou a přes konec rukávu mikiny aby to těsnilo), červená vlněná čepice (pořádně narazit na hlavu, i když je to problém přes drdol - musela jsem si stáhnout vlasy, protože jsem si je všude zachytávala a přicházela o ně víc než je zdrávo - zipy, nebezpečné školní židle...), červeno-bílá bunda Alpinepro (pořádně utěsnit, narazit si kapuci a zalepit všechny suché zipy), pořádné zímní pohory a jde se! A myslete si co chcete, neníí mi zimááá!

Ráno, poté co jsem nezmrzla, jsem psala olympiádu z ČJ, je to pěkná husťárna, páč jsem vůbec nečekala, že jsem ta Scia nezmrvila úplně. Juch. Zaimprovizovala jsem to a ve slohovce jsem zase ožila. Akorát mě zase omezili, smradi! Takže jsem to napsala dvojnásobné a ještě tam nestihla šoupnout všechno, jenom jeden výstup, jedna kapitola.. ach jo! Krák chce abych to dopsala tady.. možná se k tomu dostanu.. někdy..  je to škoda ten nápad zabít to ano, ale když.. čas jsou peníze a peníze jsou čas jak říkával náš skvělý fyzikář ze základky.. a čas já zabíjím úspěšně Grepolisem a Europe 1400. Ach ty závisláku!!! Nejsem závislák.. můžu s tím kdykoliv přestat! Teda s Europe, z Grepu znám fajn lidi, kvůli kterým prostě nejde říct jen tak Bye tak si hnijte města moje (Zdravím Vencu a Petra :) )
Ale to zase odbočuju.. :D

Biola.. to byla taky velká improvizace :D, ovšem improvizace v tomto oboru mi občas vychází *mává nadšeně písemkou ze ZSV, kterou zaimprovizovala na jedna* uvidíme, třeba to bude líp jak za tři /hahahahaha/

Němčinu.. jsem tak tak přežila.. kdyby nebylo ,, Ich liebe Physik!'' źéé Ivetko? :D (třeba sem někdy zabloudí :D) tak z té V. (elké píp) pojdu. Jak jen ten učitel dokáže ovlivnit názor studenta na předmět... kde jsou ty časy, kdy jsem němčinu měla ráda a občas se na ni i těšila (mnohem víc než na Angličtinu, kterou teď liebe bez ironie) ?

Zeměpis... to je eee kapitola sama eeee o sobě :D:D už se ,,těším'' až budu čmárat eee mapu Jižní Ameriky :-! a až se eee budu učit eee na tu potentovanou eee písemku! (vidím to na improvizaci :D )

A... výprava severním pólem za obědem.. a jo.. natáhla jsem se! Na schůdkách! A moje megahustá podrážka mi byla k houbám! Naštěstí jsem pouze smočila rukavici sněhem, páč jsem šikulka a mám fajn padací reflexy :D .. ale stálo to za to.. takhle jsem se nenadlábla dlouho :)

TÁčko.. no to bylo něco :D napsala jsem dvě lekce v první hodině, vztekla se potichu, že jsem to potentovala a mám za dvě z 11. lekce, kde se píše ,,t'' a že se s tím budu muset smířit, že na čistý štít prostě nemám.. a pak se druhou hodinu mordovala s příští písemkou, kterou jsem si pššššt přetáhla na usb flash disk :D, no jo občas je fajn zapomenout si ji vytáhnout z pouzdra.

Potom.. mi hrabalo tak, že jsem vynalezla žehličku na koleje aby roztál sníh a vlakům to neklouzalo :D Ehm mé spolusedící, především Kačí nejspíš vážně přemýšlela o mém zdraví a oznámila, že prý si to můžu patentovat i s žehličkou na sníh aby to nebyl takový neforemný prašan :D (chodit po něm není žádna sranda)

Po příjezdu do města a přebrodění se prašanem ke klubovně už bylo všechno fajn.. až na nevychovaná vlčata, co nám časem sabotovaly program, bohužel nezbyl čas na můj program, ale co aspoň máme program na příště :) a zítra, zítra je čtvrtek.. a to znamená.. trojnásobná dávka Angličtiny :)) YEAH!!!

... Tak tedy ...
..Fin..
...( Dobrou s kobrou :P)...
..Život je jedna velká improvizace..
...a protože nemám aktuální foto mokrého prachového sněhu...
...zaimprovizuju to sluncem zakrytým mraky nad Prašivou...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Krák nee-chan (Krakin Shikazu) Krák nee-chan (Krakin Shikazu) | Web | 1. prosince 2010 v 22:41 | Reagovat

A kur...kačka, TA >.< Heh, další důvod, proč mě štve, že furt chybím, já zkončila u 2. lekce xDD
Napočítala jsem se tu dvakrát! To je skrytá reklama! xD
A já mám taky skvělý recept, jak nezmrznout...vlastně dva:
1) kombinace antidepresiv a prášků na migrénu. Potom ti bude horko i v mínus dvaceti.
2) vůbec nevylézat ven z baráku (=univerzální řešení xD)

2 Koň Koň | Web | 1. prosince 2010 v 22:45 | Reagovat

To doženeš.. někdy.. ;-) :D
Jasněě, že je to reklama :D však ti tady chcu zvednout náladu no né :D
A děkuji za recept na nezmrznutí ten druhý bych neraději využila, ale okolnosti jsou proti mně :-/

3 Krák nee-chan (Krakin Shikazu) Krák nee-chan (Krakin Shikazu) | Web | 1. prosince 2010 v 22:59 | Reagovat

Někdy xD To je pojem...nebo radši ne xD
Ohhh, mám to ale podporu xD
Nemáš zač, já vždy ráda a ochotně poradím..ha! to je nápad! xD

4 Lilith Lilith | Web | 7. prosince 2010 v 18:15 | Reagovat

už by ten sníh mohl roztát, už mě nebaví brodit se jim do školy, protože skoro vždycky příjdu kvůli němu pozdě ( a trošku taky, protože dost často zaspim XD )

5 WaclawT WaclawT | E-mail | 17. ledna 2017 v 18:49 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na konikovicmisi.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama