Přežraná neděle a půlnoční strouhání mrkve

25. října 2010 v 15:15 | Koň |  Vrba...
Všechno to začalo v neděli brzy ráno.. kecám, bylo to v jedenáct hodin :D.. vylezla jsem z postýlky a udělala jsem věc pro mě obvyklou. Vlezla jsem do koupelny a převlékla se. Jakmile jsem vypadala jako člověk (hahahaha) posadila jsem se k notesu a řešila převezmutí nového města v Grepolisu a začala připravovat Elixíry mládí v Europe 1400. S velkou radostí jsem zjistila, že už mám dostatek hotovosti na to abych se stala Kněžnou.. wohou :D.. Nu.. dělala jsem tedy věci pro mě obvykle obvyklé a do toho se dozvěděla, že bychom mohli konečně zajít na tu Pizzu co mi maminka slibuje od 19. října (k svátku), no upravila se tedy a veselým krokem jsme vyrazili do nejbližší restaurace.


Kde jsem si objednala mnou oblíbenou Sonju. Aaach takhle výbornou žravku jsem dlouho nejedla! :D Pro můj hladový žaludek to byl hotový Eden. Nacpala jsem jí do sebe celou, zapila to Kofolou a zjistila, že mám ještě půlhodinku času, než začne naše Skautská čajovna. Co podniknout? Zajdeme si na zákusek! :D
Vychutnala jsem si tedy, také můj oblíbený, medový dortík. Rozloučily jsme se s mamkou a já vyrazila směr klubovna. Tam jsem se nacpala brambůrkama, buchtou a dolila se čajem. Do toho jsme měly fajn program, který nám připravila Marcelka.
Domů jsem přišla s veselou a opět se posadila tady. Nakopírovala jsem si spokojeně poznámky z Angličtiny o americké vládě a všechno bylo fajn. Dorazila jsem se sýrovou polévkou, korbačíky a multivitamínovým džusem. To už jsem si fakt připadala jako nenažranec, ale když já fakt měla hlad :D, sbíral se ve mně celý týden! V čirém zoufalství jsem napsala status na facebook a na zlepšení nálady zadala do vyhledávače metalshop.cz.
S velkým nadšením jsem se koukala na glady a řekla si jo, ty chci mít :D. Slečna H mi oznámila, že prý si mě v tom nedokáže představit, ale to mě neodradilo. Jednou si je pořídím a ne, že ne. Přešla jsem tedy k mikinám a usoudila, že ježíška trefí šlak až se koukne na ty odkazy co jsem mu hodlám poslat. S těmito složitými myšlenkovými pochody jsem zalehla do postele, kde jsem ne a nemohla usnout.
Z oblečení jsem přešla na to, že si musím pořídit zrdcadlovku a, že ji pojmenuju. To mě dovedlo k tomu, že na všechno můžu zapomenout kvůli mojí momentálně vyhladovělé peněžence a přicházejícím Vánocům. Totálně mě to vydeptalo a tak jsem se vztekle zvedla z postele a šla si udělat svačinu do školy s tím, že příjdu na lepší myšlenky. Vytáhla jsem z ledničky Nadmozekvíjakdlouho starou mrkev, nějaká pěkně scvrklá jablka a dala se do strouhání, když jsem s ním začala bylo přesně 0:00. Hmm magická mrkev, pomyslela bych si, kdyby mě tolik nedeptalo, že nemůžu usnout. Na svačinu do školy jsem si namazala i rohlíky a nachystala konvici s vodou a 2 pytlíky čaje vedle termosky. 
Když jsem zalehla do postele po druhé, začala jsem přemýšlet o podzimu a o tom, že bych si mohla změnit tapetu na notesu. S odhodláním, že si stáhnu nějaký nový motiv jsem se opět vymrštila a zase sklesle zalehla, protože notes spinkal v batohu a mě se ho nechtělo vytahovat. Vymrštila jsem se po druhé s tím, že si umyju vlasy. V 1 hodinu ráno jsem tedy putovala do koupelny a myla si hlavu. To už jsem si vážně připadala jako psychopat. No naštěstí po umytí vlasů, opětovném zalehnutí a vyslechnutí si té nejpomalejší a nejospalejší písničky co jsem na mobilu našla, usla jsem. Anooo o pů druhé jsem konečně zabrala! 
Ráno..
probudím se.. kouknu na mobil.. 6:43..
abyste pochopili ten vtip, jeden budík mi zvoní 5:55 a druhý v 6:00. Jindy bych vyletěla z postele a začala hysterčit, že nestíhám a ujede mi vlak. Dnes? Koukla jsem na mobil znovu a začala se hrabat v nastavení budíků
.. hmm asi bych si měla pohnout.. mám 15 minut, v sedm vyjdu.. maximálně musím vyjít v šest jinak to nestihnu.. asi si zase zaběhám.. a nenasnídám se.. no tak já jdu teda do koupelny mno.. přecvakovalo mi pooomaaaličku v palici a když jsem se doplazila do koupelny, místo abych okamžitě pouštěla vody a oplachovala si obličej, či čistila zuby, nebo cokoli.. otevřela jsem skříňku a začala si trhat obočí.
!!!
ONA NESTÍHÁ A ZAČNE SI TRHAT OBOČÍ NO CHÁPETE TO!!!
!!!
S tím, že mám 9 minut na osobní hygienu jsem si tedy vyčistila zuby, namalovala se a kdesi cosi. 6:57 už jsem si s tím, že bych asi měla začít zmatkovat, vyfénovala vlasy, které jsem si tak pečlivě umyla v 1 hodinu ráno. V 7 už jsem pomalu začínala zmatkovat.. 
,,Mamííí dáš mi prosím peníze na snídani a na učebnicee?'' Lítala jsem po pokoji jak Moucha s tryskovým pohonem a snažila se na nic nezapomenout. Když jsem 7:10 vypadla před panelák zjistila jsem, že mrholí a..
NEMÁM DEŠTNÍK!!!
,,No hlavně, že si slečna fénovala vlasy!'' seřvala jsem se a letěla na vlak, který jsem samozřejmě stihla s přehledem, jelikož si dal zase na čas. Ještě jednou takhle poběžím na vlak a..! Kecy :D stejně se mi to zase někdy povede..
Aspoň, že dnes vyšlo 1. vydání Orákula (časák o Grepolis). Valím dočíst to, co jsem si rozečetla v češtině, dějepisu a ZSV.

JACHACHA
směje se Váš Koň :P
- o tom, že jsem zase nestihla bus, nemá cenu psát..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krák nee-chan (Krakin Shikazu) Krák nee-chan (Krakin Shikazu) | Web | 25. října 2010 v 17:36 | Reagovat

Heh, dorazila jsi přesně tak akorát xD
Trhání obočí...nastavení budíku...tak nejsem sama xD (Já naprosto běžně zvednu ráno mobil, koukám, co to po mě ta volovina zase chce, a pak mi dojde, že to držím vzhůru nohama....a já co to je za klikyháky xD)

2 Koň Koň | Web | 25. října 2010 v 17:39 | Reagovat

Takže s přehledem :D obvykle vás hledám už když sedíte ve vagónu :D
Jsem ráda, že ani já v tom nejsem sama :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama