Kecy o čtvrtku a lentilkách

7. října 2010 v 19:57 | Koň |  Vrba...
Čtvrtek je super den..:) na rozdíl od středy :D. Zatímco ve středu máme pitomé předměty a ehm učitele, tak ve čtvrtek je to právě na opak.. no když vynechám Flashe a matematiku a.. chemii :D. Ovšem tři hodiny angličtiny - 1., 2. a poslední VH skvělou náladu prostě jistí. 

Dnes jsme s Mr. Lobelem četli dalších pár odstavců z bible. V angličtině samozřejmě. Potom jsme diskutovali o Těle a Duchu. Také v angličtině. raději jsem se moc neangažovala, protože já sice anglicky rozumím, ale když mám mluvit tak mám.. jak bych to řekla.. ehm.. knedlík v krku.

V druhé hodině jsme si poslechli skvělou pohádku o malém banánku, který si vzal dceru krále z Cukrovinkového království a měli spolu banánek v čokoládě. Miluju banánek v čokoládě :D. Potom nám Mr.Till dovyprávěl svou úžasnou farytale about Pickled Onions po které následovaly otázky. Chtěla jsem vyhrát lentilky, ale zase mi to nevyšlo. Řekla jsem si, že ve třetí hodině ty lentilky prostě vyhraju! Přání se mi z poloviny vyplnilo :D. Hráli jsme hru s předložkami a já i přes to, že se mi hrozně chtělo na malou postoupila do finále. Lentilky byly tak blízko... hráli jsme Saymon says.. no samozřejmě, že když Saymon says neřekl tak já ho slyšela a srazila se se spolužačkou, která se taky sekla. Ano vyhrál to ten třetí šťastlivec, který si v pohodě seděl na židli a pobaveně na nás hleděl :D. Lentilky na konec byly, ale jenom polovina. Taky dobrý :D. 

Poté následovala cesta domů a balení. Anoo už zítra pojedu do Slatiňan na sraz. Juhuu. Už se těším, až skončí dějepis a já vypadnu.. a 4 hodiny cesty a pak cca hodinu a půl než se sejdou všichni. Doufám, že to bude stát za to. Ale jo, určitě bude! Musí, protože za to uvalím svoje prachy za narozeniny a, že ta cesta tam stojí peněz. Musím nafotit plno fotek. A jo a jo! :D A pořádně si to užiju a jo a jo! A blablablablabla a jo a jo...xD Ne dobře už končím.

ODDRA a pak zase domů. Ach mi se nechce. Zítra píšeme z matematiky houby umím. Snad si nebude pan ředitel hrát na matematika a když bude zkoušet tak 8, 10, 18 a nebude k tomu nic přidávat, odebírat tak aby vyšla 13, protože jsem to já a taky houby umím. No co je to vlůastně učivo, které jsem se šprtala na olympiádu, kdyby něco tak to jistí popkorn ze semínek co házeli pralidé do ohně.

- zítra zase do přírody juhuu :)

The End of neskutečný blábol
Koň
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krák nee-chan (Krakin Shikazu) Krák nee-chan (Krakin Shikazu) | Web | 7. října 2010 v 21:38 | Reagovat

Eh, ten pobavený Honzův pohled stál za to xD A ty nebudeš na tělocvik...podraz! xD
Doufám, že se nějakým zázrakem nedopočítá k 16....
btw ,,the End of neskutečný blábol´´ mě dostal xDD

2 Koň Koň | Web | 7. října 2010 v 21:47 | Reagovat

[1]: No to víš.. ráda jezdím vlakem xD Budu mít tělocvik i bez tělocviku poběžím z domu s krosnou na zádech na nádraží :D
Věřím v to, že nás vynechá! A Jo a jo! :D
btw. Sama se občas překvapuju co ze mě vyjde za slovní spojení xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama