Autorce tohoto článku je na umření..

19. října 2010 v 22:01 | Koň |  Vrba...
,,Jeden by z toho blil.''
,,Já už bliju.''
,,Tak víš o čem mluvím.''

Asi tak nějak.. takhle blbě mi nebylo hodně dlouho naposled.. nevím.. hodně dlouho. Nejhorší na tom je, že se v sob nevyznám. Nevyznám se. Nevím co mě deptá. I když.. asi vím, ale nechápu proč. Nechápu to! A vůbec nechápu proč mě deptá většina věcí co mě deptá a to mě na tom deptá nejvíc! Nevyznám se sama v sobě. No.. možná se nechci vyznat. Kdybych rozebrala všechen ten bordel tak by to dopadlo asi jako nad perexem. Ale co už.. 
Protivná, nudná, otravná, vlezlá, trapas, dementní, magor, blázen, šílenec, řiťolezka a blbá neschopná kráva k tomu. Náladová jak prase, čím dál víc. Nemá cenu to svádět na podzim. Je mi z toho všeho na nic. 
Mám svátek. Pár osob, které považuji sobě blízké na mě sprostě zapomnělo. Jiné osoby se na mě vykašlaly. Nedivím se s mým chováním. S Fyzikou budu mít problémy. Zítra ty 4 lekce psaní všemi deseti nedám ani kdybych chtěla. Měla bych zakopat perfekcionismus stejně jako mě a spokojit se s dvojkou (/trojkou). Nemám na to. Na Biolu jsem se vykašlala. No vykašlala.. chtěla jsem se do toho pustit.. chtěla.. ale nešlo to, prostě jsem se nemohla soustředit. Všechno je špatně. 
..
Sobec. Je to sobec.
..
Došlo mi to. 
..
Nestojí to za to.
..
Nesnáším ho.
..
Vztek. VZTEK!!!
..
Melu.. melu totální hovadiny.. a co já je nejenom melu, já je i píšu. A víte co je mi to jedno, jděte se bodnout. Můžu taky vinu začít shazovat na ostatní..
Který blb vymyslel abych se jmenovala Michaela taková a maková, narodila se tehdy a tehdy, numerologiské kecy, astrologické kecy.. bla bla bla bla bla???! Proč. A kdo vymyslela abych byla taková jaká jsem.. a kdo za to všechno může? Za to, že se cítím tak, jak se cítím. Za to, že je mi tak jak mi je? Kdo??? KDO SAKRA KDO?
Nadmozku? Nevíš o tom něco?
HAHAHAHAHA!
Jsem hysterická. No a. A proč pořád píšu noa když je mi to u no a? Asi proto abys se mohla ujišťovat, že je mi to u no a, co? Víte co, je mi jedno, že vás moje kecy absolutně nebaví. Je mi jedno kdo to čte. Je mi to jedno. (A zároveň mi není jedno nic, protože mi bylo dáno abych všechno řešila). Ale stejně to zveřejním. Proč? Protože se potřebuju vyřvat. Jo a nemám komu se vybrečet na rameno. A jo. A nemá to cenu. Momentálně mám pocit, že mě nezná ani osoba, která mě vždycky znala líp než já sebe. Myslela jsem si to. Ví houby. Já vím houby. Jediný člověk, ktrý neví houby je Nadmozek. A to není člověk. HA! Jaká ironie. Neznáte mě! Nikdo mě nezná. Ani já sebe neznám! Jděte se všichni bodnout a já se budu tvářit, že je mi to jedno! Že je mi všechno jedno! Aspoň na chvíli!

Zduř!

*vyřve se a jde si umýt oči od rozmazaných černých linek*
- hnusný, odporný, protivný podzimní seschlý bodlák, udavte se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krák nee-chan (Krakin Shikazu) Krák nee-chan (Krakin Shikazu) | Web | 20. října 2010 v 14:28 | Reagovat

Podzim s tím nemá nic společného, občas, když člověka něco rozdeptá, tak na roční době/části dne/čemkoliv jiném nezáleží. Nemusíš vědět, co tě deptá, ale víš, že tě to deptá a to je na tom asi to nejhorší.
Ikdyž, nejhorší je, kdy víš, že bys teď potřebovala být s někým, komu věříš, a ten někdo nemá čas.
Vykašlat se na všechno a na všechny, hodit zevla a na všechno zapomenout.
Kdyby to šlo tak jednoduše, jak se to řekne...(to bude tou migrénou)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama