Říjen 2010

Přespávání v klubovně 28.10.

31. října 2010 v 21:05 | Koň |  Ze skautského deníku..
Nezmiňovala jsem se někde náhodou, že bych si měla zase začít psát skautský deník? :D 
Přespávání v klubovně.. první akce, na které jsem byla jako člen vedení. Ach ano. A mám z toho takový pohodový /či lemroidní/ pocit. Příště se prostě dokopu k větší akci.. no jak zněl ten můj slib.. nooo? Ach byl to první, pokus měj se sebou trochu strpení, ten skok je vždy...blablabla konec řečí nad perexem :P.

Ach né, dostala mě..

27. října 2010 v 20:19 | Koň
...Rýmička..
už vidím tunel. Né, že by mě dostávala samotná ta odporná věcička jménem rýma. Jenže ona mi zamarasila celý nos a nejen, že nemůžu dýchat, já mám i citlivé uzliny! Takové to na krku, co značí, že se na mě plazí nějaký fajn zánět. No dlouho jsem se neprala s mým dlouholetým ,,kámošem'' Zánětem horních dýchacích cest, nebo taky Zánětem nosohltanu, kteří mě střídavě navštěvují po celý rok, že anoo. No je fakt, že minule ke mně přijela ta mrcha angína a pořádně mi zpackala začátek školního roku a můj psychický stav, jelikož jsem nemohla jet na Adapťák a od toho se odvíjejí mé parádní stavy, jako třeba ten úterní (že by bylo úterý depkoidním dnem..?) kdy jsem rozdýchávala volnou hodinu před Němeččtinou (odborný název Německého jazyka, nás němčinou povinných na BMA) další vlezlou, nesmyslnou a především paranoidní myšlenku. Ještě, že ta mrcha přijede jednou za pár let. Zas jí dlouho nechci vidět, ten týden a půl stačil, to teda jo.

Přežraná neděle a půlnoční strouhání mrkve

25. října 2010 v 15:15 | Koň |  Vrba...
Všechno to začalo v neděli brzy ráno.. kecám, bylo to v jedenáct hodin :D.. vylezla jsem z postýlky a udělala jsem věc pro mě obvyklou. Vlezla jsem do koupelny a převlékla se. Jakmile jsem vypadala jako člověk (hahahaha) posadila jsem se k notesu a řešila převezmutí nového města v Grepolisu a začala připravovat Elixíry mládí v Europe 1400. S velkou radostí jsem zjistila, že už mám dostatek hotovosti na to abych se stala Kněžnou.. wohou :D.. Nu.. dělala jsem tedy věci pro mě obvykle obvyklé a do toho se dozvěděla, že bychom mohli konečně zajít na tu Pizzu co mi maminka slibuje od 19. října (k svátku), no upravila se tedy a veselým krokem jsme vyrazili do nejbližší restaurace.


Magor prostě :D, aneb už je zase na světě veselo..

23. října 2010 v 23:00 | Koň |  Vrba...
Popadla mě Skautmánie, pokémonmánie, tanečnímánie, fotománie... a taky jsem banánekvčokoláděfil, kofilofil, a broskovámatonkafil :D:D Jo a mohla bych vymýšlet další krávoviny, ale berte to s rezervou :D Miluju češtinu. Tolik šílených názvů až z toho srdce usedá.. ách jo :D..další kravina. Ale takovéhle kraviny já melu poslední dobou furt, ještě, že mě zase na chvíli přešlo mletí kravin o tom, že jsem fakt nemožná a největší křen na světě :). 

Autorce tohoto článku je na umření..

19. října 2010 v 22:01 | Koň |  Vrba...
,,Jeden by z toho blil.''
,,Já už bliju.''
,,Tak víš o čem mluvím.''

Více štěstí, než rozumu.. žádná novinka

10. října 2010 v 21:03 | Koň |  Vrba...
O víkendu jsem byla na Pentasraze. Zajímavý víkend. Zajímavý proto, že mě v něm doprovázelo spoustu smíšených pocitů. Měl to být sluníčkový víkend. Napůl byl, i když bylo to sluníčkování občas vynucené. Už před srazem to bylo rozporuplné. Prvně jsem se těšila a byla šťastná jak blecha, že tam jedu a postupně to začalo upadat až jsem z toho měla onen den depky. Lidi ve škole ví svoje. A jak to vlastně bylo.. proč ten titulek? To bylo takhle v pátek..

Kecy o čtvrtku a lentilkách

7. října 2010 v 19:57 | Koň |  Vrba...
Čtvrtek je super den..:) na rozdíl od středy :D. Zatímco ve středu máme pitomé předměty a ehm učitele, tak ve čtvrtek je to právě na opak.. no když vynechám Flashe a matematiku a.. chemii :D. Ovšem tři hodiny angličtiny - 1., 2. a poslední VH skvělou náladu prostě jistí. 

Ha! Ona je tu zas!

3. října 2010 v 11:33 | Koň |  Vrba...
Po dvouměsíční pauze jsem se rozhodla zase něco napsat. Něco.. :D. Takřka celé prázdniny jsem byla v čudu. Psala jsem o týdnu u Hydranta, že ano. Poté následoval Skautský Tábor, hned potom Pentatábor, Hlídání tábora, Beskydy Sound,..., Prázdniny ve městě, předělávání klubovny, Dřevárna a stresy z nové školy.