Tak a je konec.. ale vlastně také začátek.. -> Koň píše dodatečně

12. července 2010 v 19:20 | Koň |  Vrba...
Dlouho jsem se neozvala, ano. Pořád jsem toho měla hodně. Příprava na konec školního roku.. už to mám zdárně za sebou a naše slavná 9.B se rozeběhla svými směry.. užívat si prázdnin. I já si je úžívám. A to vám povím, furt někde lítám, takže se u mě vlastně nic nezměnilo, ale ano.. vlastně změnilo.. 


Jelikož ze všech strat znělo, že je můj program trapný, na tom, jsme měli dělat jsem se podílela pouze jako ten, který čeká na to až mu někdo řekne co má dělat a on to udělá. Něco jsme tedy cvičili.. a taky se schylovalo i na nějakou scénku, jen ten scénář byl kámen úrazu.. po 1. byl blbý, po druhé ještě blbější a napotřetí už neměl nikdo nervy na to aby to dokončil ( ta hlavní ,,šéfka''odjela na Maltu a já se na to vys..kašlala). Týden co byla naše organizátorka pryč jsme cvičili jen jednou a já úspěšně na všechno kašlala. Jak osvobozující pocit. Hrála jsem Bang! s kluky a bylo to vážně super, ale nic netrvá věčně a ona se vrátila. Takže jsem se nakonec angažovala.. dokonce sólovým výstupem. 
,,Baletila'' jsem na Včelku Máju od Karla Gotta a nakonec se ztrapnil, když jsem převlečená za salám zpívala písničku o Salámu. Prvňáci křičeli fuj a ukazovali palce dolů. Hmmm. Ale překousla jsem to. Rozloučili jsme se s učiteli. Dostali tašku s dárky a diplomem a pak nám pustili ten suprovní song z Armagedonu ( od Aerosmith). Holky z Áčka bulely jak.. no prostě bulely.. a pak přiběhla ségra ubulená jak by byla na mém pohřbu.. no tož jsem se rozbulela taky a tak jsme se všichni objímali a půjčovali si kapesníčky. Muhaha. A pak domů a druhý den vízo.

Sbohem základko..

Tak a teď ještě dva měsíce a budu bojovat na gymplu..
hmmm...
ale co si kazit den, jsou přece Prázdniny!!!

S přáním hezkého dne
Váš Koň
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 12. července 2010 v 22:35 | Reagovat

každej konec je smutnej, ale kdyby nebyl, nebyly by ani začátky :D

2 Koň Koň | Web | 13. července 2010 v 23:53 | Reagovat

[1]: To je pravda :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama