Deváťáci, deváťáci..

10. června 2010 v 15:38 | Koň |  Vrba...
Mě vám to tak štve! Všechno! Hlavně škola...
Jakožto deváťaci jsme už všichni přijatí, že ano. Jenže ouha, tím, že jsme přijatí se nám už nic nechce. Joo i mě opustila motivace, a nic se mi nechce. Jenže učitelům je to jedno a furt po nás něco chcou.. a protože na to kašlu tak všechno dělám na poslední chvíli, což způsobuje, že toho mám hordy a hordy.. starostí..

Zjistila jsem, že si pod sebou úspěšně kopu hrob. Jo.. a může za to moje povaha. A víte co.. poslední dobou je mi to úplně fučno (nové slovo - spojení je mi to fuk a jedno :D) dokonce to i vítám. Ještě lepší je když se dostanu k přemýšlení o střední škole. Když mě pomalu zabíjí základka, vždyť mě ten gympl zabije úplně! A když né gympl tak výška to jistí! Už to vidím.. konečně po výšce, všechny zkoušky úspěšně za sebou a přejede mě auto. Haháá jak hystericky komické.

Takže podle předchozího odstavce jistě chápete, že teď mám přímo skvělé období. 

Nic nestíhám a přitom mám spoustu času. Nemám vůbec důvod se snažit a přitom mě štve, že se nesnažím. Nejhorší je, že si tento týden na to nemůžu ani ťuknout čokoládou. Plním si totiž bod do pentaskautské stezky - 1 týden vydržet bez sladkostí (což se týká i všemožných sušenek, pitíček apod.) Plním to už ode dne dětí. V pátek jsem to však porušila! Já koza si dala slazený čaj v jídelně! UAAA!!! Jenže já jsem skaut, že ano. Takže mi tady laskavě nepovídejte, že jsem se na to měla vykašlat a klidně to přehlédnout. Skautské svědomí lidi, to je hrůza..
i když.. v dnešní době vzácnost.

Taky děláme program na konec školního roku pro celou školu.. to je další kámen úrazu, mé návrhy jsou přeci trapné a oni ví všechno nejlíp. TAK SI TO DĚLEJTE SAMI!!! M+ UŽ JE TO VŠECHNO JEDNO!!!
Jenže není.. nejde to.. díky NadMozku.. i když ty si vlastně měl důvod to tak udělat co? Proč mi to děláš sakra?! K čemu mi to bude! Vždyť takhle se té mojí budouctnosti ani nedožiju!!! Hahaaa
Už abych seděla ta židličce ve svém vlastním soukromém veřejném záchodku a luštila křížovky.

Dneska jsem dostala pětku. Mojí první pětku za tento školní rok. Z matiky.. 4. kontrolní práce. Z 25 bodů jsem měla pouhé 2. Hahaa. To zas bylo něco pro Michálka. Celá třída mi začala tleskat jako bych byla největší hvězda. Taky jsem se tvářila, že jsem nad vodou. Jenže co se dělo vevnitř.. bilo se ve mně .. ,,Vždyť je to jeedno.. máš na vízo za 2, no a coo hlavně jak prolezeš..'' s ,, Ty magoreee!!! Takový kousek a mohla si mít jedna!!! Pche i tech chuj Michálem má víc bodů jak ty.. a nejen Michálek.. většina třídy!!!!!!'' Hurá.. 

V úterý jsem měla pro změnu hysterický záchvat v technickém kreslení. Už tak jsem měla nervy na pochodu kvůli tomu pos...podělaném programu a on zas chce cosi rýsovat rovnoběžně a búhvíjak se promítající. Nu.. blbě jsem si to načrtla.. div neroztrhala celý sešit a rozbulela se jak malé děcko. Když se učitel ptal co mi je odpověděla jsem že za to může on.. a došla mi tuha v pentilce.. super. Další krok do hrobu vážení a milí.

A to není všechno, ale víte co ulevilo se mi. Ó díky blogu.

AMEN

- potok u prarodičů, poté co voda po povodních opadla

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maruška Maruška | Web | 10. června 2010 v 16:00 | Reagovat

Já jsem osmák a letošní deváťáci se chovají podobně jako ty. Já je chápu:Nač něco dělat, když jsou přijatí?
To jsem zvědavá, jak lenivá budu za rok já :D

2 Vivi Vivi | Web | 10. června 2010 v 16:27 | Reagovat

No ono se to na střední moc nezlepší. Tam sou ještě línější hovada než na základce :D

3 pavel pavel | Web | 13. června 2010 v 19:34 | Reagovat

zákazy jsou proto aby se  porušovaly... asi nejsem skaut :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama