Volejme sláva..i když..

13. března 2010 v 22:19 | Koň |  Ostatní...
aneb..děkuji že už tu zpropadenou prezentaci do zeměpisu mám..fuj..jsem ráda, že jsem vyvázla živá..teda až na pár maličkostí...:D


Víte co mi všechno provedla? Zabavila mě na 4 a půl hodiny a přitom šlo jenom o tom najít článek v časopise Lidé a Země a okopírovat to ( kromě časopisu to mají i na stránkách takže pohoda..) no jenže jsem si vybrala zrovna téma měsíce..tedy trochu delší článek..řekla jsem si no je to nejzajímavější tak co.. fajn ale ono tam toho zajímavého bylo tolik, že jsem musela nechat skoro všechno..teď ty výrazy co tam používají..takže jsem si je ještě musela hledat co znamenají..potom to upravit tak aby to nějak vypadalo..joo a abych nezapoměla..totálně mi to zhnusilo jednu mojí oblíbenou písničku. Slaďovala jsem totiž tu písničku s tím přeskakováním těch stránek..jakože když tam třeba začínalo sólo na kytaru tak jsem to chtěla vykutit tak aby to jakoby přeskočilo stejně..no zkejsla jsem u toho +-1 tedy u toho časování..fakt skvělé.. asi 10x jsem si to celé přečetla a docela mi to začalo vrtat hlavou teda ono mi to vrtalo už předtím ale když už je to po 10x..no prostě..

Článek se jmenuje Příliš blízko makovým polím
a na závěr mají v červeném rámečku..

DOBRÁ ZPRÁVA Z AFGHÁNISTÁNU?

Podle OSN v Afghánistánu letos oseli mákem skoro o čtvrtinu míň polí než loni a ani opia nebude tolik. Důvod je prostý - nadprodukce. Zdá se, že konzumenti v Evropě přešli na levnější drogy a afghánský heroin už tolik netáhne. Dobrá zpráva pro vojenské síly mise ISAF? Méně evropských peněz za drogy totiž znamená méně financí pro Tálibán, který ohrožuje stabilitu země a vysává finance z evropských a amerických pokladen. S notnou dávkou nadsázky lze tedy říct, že k vítězství západních spojenců může paradoxně dopomoci podpora vlastní produkce narkotik.

Příjde mi to docela smutné...

- zelená prý uklidňuje..

S pozdravem Váš Koň :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 guliverr guliverr | Web | 13. března 2010 v 22:23 | Reagovat

ahoj pěknej blog prosím hlasuj pro mně tady:

http//www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/979/

díky moc!když budeš chtít taky někde stačí napsat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama