Tábořiště - Skauský tábor/09

28. února 2010 v 15:39 | Koň |  Ze skautského deníku..
Jak už jsem zmiňovala v minulém článku na táboře jsem neměla moc času na psaní deníku a tak jsem to všechno sepsala v takových 4 kapitolách a to Tábořiště, Program, Zážitky a Den odjezdu.. jak už říká nadpis začínáme Tábořištěm ;-)..


Tábořiště

Tábořiště se jmenovlao Litultovice - Pilný Mlýn nebo tak nějak..bylo u řeky. Za řekou byly koleje kde projížděly houkající vlaky :D, blízko od tábořiště bylo nádraží takže jsme nešli moc dlouho/daleko jak to bylo u ostatních táborů zvykem. Byly tam fajn louky, ohniště na kopečku, kde byla jediná suchá cesta do lesa - jinak se tam šlo blátem a ještě větším blátem (něco jako když jsme šli na latrínu minulý tábor :D ) bylo tam hafo komárů, kteří byli pěkně hnusní a najedovaní, svěděli a natíkali a bůhví co ještě. Stany jsme měli očíslované, ale byly různých druhů - tmavé sřevo, světlé dřevo, vytahovací dveře, otvírací dveře a celty různých barev. Kuchyň měla obří pecek a bylo tam strašně moc věcí (i když..:D ), byl tam dokonce i kráječ přidělaný ke stolu :D , ledničku představoval barel zapuštěný v zemi a poprvé jsem viděla vsakovačku..a tak obří odpadovku :D .
Latríny (naše srdeční záležitost :D) se skoro rozpadaly a byly ´čelně popsané :D, sice to nebyl takový luxus jako v Karlovicích, ale byla tam prkýnka :D, toaleťáky sice občas zmokly, ale to se vsáklo..hlavně že jsme se měli kam projít :D. Vedly tam cca 2 bludné kořeny a jednou se mi povedlo řádně zakopnout před svědkem :D, jo jsem prostě šikulka. Stromy tam byly moc fajn a v lese byl takový ,,roztomilý'' kopec, na kterém jsme hráli bojovku ( v Neděli 2.den :) ).
Sprcha byla bílý celtoidní čtverec s lavičkou, mravenci a kohoutky, umývárna s úchylnými korýtky a modrým provázkem, kde jsem si věšela baterku(večer). Vedla tam faj cesta s ďurama :D .
Jídelna..hmm..ta byla fajn - 4 stoly, 6 laviček přidělaných jako v Šenově(Svojsíkáč), židle, háčky na ešáky s plechoušky a učelné, ženiální očka na lžíce :). A abych nezapoměla na truhly s jídlem a luxusní strouhu s mini vodopádem :) (o té později)

P.S.: Ve stanu jsem měla breberky a brouky a jmenovali se.. Kámoš č.1, Kámoš č.2 - ten mával :D, Kámoš č.3 - ten umřel :( a Kámoška - s tou se chtěl kamarádit Kámoš č. 1 a Kámoška mu zdrhala :D

Omlouvám se za pravopis :D a ještě malý dodatek ..zapoměla jsem se zmínit o třech tee-pee :) v jednom měla šatnu Marťa, ve druhém tuším večer cosi slavili :D a ve třetím jsme měli hry :D

Užívejte života Váš Koň :))

- vlajka vyfocená z kuchyně :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama