2.den - Skautský tábor/09

28. února 2010 v 15:09 | Koň |  Ze skautského deníku..
V minulém článku jsem zapoměla zmínit kde jsme to vlastně jeli :) tak tedy..jeli jsme do Opavy..:D né do psychiatrické léčebny i když by to někdo ocenil..:D ale do jedné vesničky jménem Litultovice a bydleli jsme na tábořišti jménem Pilný Mlýn :)..a jaké bylo moje 1.probuzení?...


Neděle 12.7.2009

Ráno jsem vstávala spolu s Hydrantem, která měla službu v kuchyni a ve 45 jsem si začala uklízet..no nechtěla jsem být prase už od začátku :D, bylo to fajn a stihla jsem si obout boty:), na rozcvičce jsem byla jedna z prvních(možná i 1. ) což je další věc, která mě překvapuje :D. Rozcvička byla fajn a po nástupu jsem dostala poprvé plný počet!!! JUHŮŮ!!! No fakt 10 bodů!!! Dopoledne jsme stavěli rakety - my NadMozci jsme měli ženiální raketu s nadonkny s izolepou, nadzdmi a šiškovým reaktorem. (zde mám v deníku otisknutou takovou hnusnou žlutou skvrnu...- BETADINA žluté lepidlo na komáry.. :D) A jelikož si nevzpomenu na každý den od začátku do konce sepíše jen ty nej zážitky a všechno kolem ne den po dni :)..

Tak to bylo rychlé viďte :D no hodně mi toho v té neděli chybí..psala jsem ji v jídelně a štípance od komáru jsem měla poťapané tou žlutou srandou o které jsem se zmiňovala v závorce.. no a proto je popsaných 26 stránek na rozdíl od 14-tedy počtem dnů :D což naznačuje že jsem se o všech těch super akcích co jsme kutili mohla pořádně rozepsat..což jsem taky udělala:)) tak tedy u dalšího dílu..Tábořiště :)

S pozdravem Váš Koň :))

- naše partyja při stavbě nadrakety :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama