Jak Chrosťa(Šmoula) přeplnil mikrovlnku...

3. března 2009 v 22:15 | Koň |  Mou rukou...

...aneb jak to bylo v Kroměříži...

Bylo to jednoho deštivého dne,kdy už od rána svítilo sluníčko,slavíci zpívali a houby rostly na stráni.Do téhle idylky vstoupil Šmoula s taškou plnou jídla a skauty s krosnami na zádech,vtip bylv tom že to vůbec vtipné nebylo.
Šmoula totiž dostal hlad!!!Proměnil se v bezednou jámu a naházel vše co šlo do mikrovlnky.Malým problémem bylo vajíčko,které se tam jakýmsi nedopatřením dostalo.Po chvíli čekání to bouchlo,celý obsah mikrovlnky se vysypal na zem a Šmoula úlekem vyskočil metr nad zem.
Martina přiběhla,ale než stačila říct ,,Co se tady děje?'' jí vlasy stály hrůzou na hlavě.Rychle to poklidili a mezitím už to vědela celá chata.Co s tou mikrovlnkou,když nevěděli kde v Kroměříži najít Sběrný dvůr?
Orel vesele tlel na zahradě takže ho nemohli přivolat na pomoc,Koň zvolala ,,A to si říkáme skautky?Pomůžeme si samy...vyskytuje se tu někde notebook?''Naštěstí Šmoula jeden měl,Koň a Hydrant vyhledaly na stránkách webu Kroměříže,kde by se měl Sběrný dvůr nacházet a vše si zapsaly do bloku.Šmoula se mezitím zpapatoval díky chleba se šunkou a mohl naloženou mikrovlnku dovést na místo.
Naštěstí se vše vyřešilo azbytek prázdnin zde strávených proběhl bez větších problémů.A z toho vyplývá,,Když má Šmoula hlad,vypněte pojistky a nebo jej obslužte samy.:D

Jinak tuhle povídku jsem psala do soutěže Recyklohraní..měli jsme nějak ztvárnit téma Kam s pokaženými spotřebiči nebo nějak tak,návrh měla Hydrant a Vesele tlející Orel možná ještě někdy zazní v další povídce :D Takže doufám že se vám t líbilo..napište do komentářů..dík

Váš GG BB Koň s přívlastkem Děkuji že jste si to přečetli...:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hydrant Hydrant | 8. července 2009 v 14:24 | Reagovat

zlato co jak Kvočando vesele tlel??

2 Koň Koň | E-mail | Web | 20. února 2010 v 14:11 | Reagovat

Přesně ta :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama