Pustevny a Radhošť

15. února 2009 v 12:24 | Koň |  Ze skautského deníku..

...aneb jak to dopadá když máte místo bot bazén...

Výlet se konal dne 7.2.2008 :D sem byla na nadru 1. pak sme vlakem dojeli do Frenu a počkali na Bus poblíž..busmo jsme pak jeli na Ráztoku..sem řekla že chcu do Roztoky:D no sranda..když jsme vystoupily došly jsme do lanovky..nasedly a jeli směr nahoru tam jsme si zapěli GG song Ódu na Orla :D a tunily jsme jak mu to zazpíváme po vystoupení jsme se octli na jednom hnusně odporném ledovém prostranství kde to vody nedostatek nemělo :-/ ale to mi do bot nenateklo musela jsem si nasadit kapucu aby mě to neofouklo a šli jsme za Radegastem..:D tam byl nepříjemně ledové stoupání kde sem zachránila jednu malou holčičku před zkázou..:D
Když jsme byly u Radegasta,Hydrant se nás snažila vyfotit :D 1.pokus nevyšel při 2. sebou sekla o zem ale při 3 už to bylo GG.
OOO jak famózní :D chudák ale :D..no pokračovaly jsme dál..směr hospoda :D a holandský řízek..na velkou smůlu jsem na holand neměla keš takže mi to celé zhatilo plány:-/..byla zima a řízek od maminky mi nechutnal..no ťapali jsme po roztáté půdě směr domov..ťapali jsme přes lesy a sněhy,pády a cizí slovíčka :D led a pěkný odpor k Pustevnám..v cestě nás všem zastavila velká kláda..
Myslím že všichni vidí odpor v tvářích..hlavně mojí :D no a příšernou cestou s mokrýma botama..začatou vstoupením do lesa jsme ukončily až když sme došli na zastávku..kdybych tu příšernou cestu měla popisovat celou..Warrum Ich bleibe zu Hause? :D to byla moje oblíbená věta..mělo by to znamenat proč sem nezůstala doma ale to by nevznikl Stín Orlův který vám volně naznačím na konci :D,Pěli jsme Ježíška až Copitů s Kiwiš padaly nervy po zemi :D takže bylo veliké štěstí že jsme došly dolů :D daly jsme si hranolky s kečupem a čekaly..

Pokusy Hydranta na PETce :D
No a moje pokusy čepkou o čelo a vlasy..dyž ono strašně svědilo a pak mě začalo bavit :D takový jetý začátek přírodního dredu :D
No :D No coment bo se směju eště teď :D
Já s Kiwiš :D
No mezitím co jsme čekaly na bus..tak byla akce papírky..chudák Hydrant :D ja vim že to není vtipné..pak přijel bus a jely jsme zas do Frenu na nádr :D kde jsme si s Hydrantem koupily kapučíno za 12 korun :D a pak nam nezbyl žádný keš a prodávala jsem co se dalo..bohužel neuspěšně..:D ve vlaku s tim Hydrant pokračovala celou dobu až jsme ty dvě naštvaly tak že si odsedly :D no sranda pak jsem byla poněkud zdrcena a dělala sem blbiny..
-ta kapuce,pokud jste si všimli je naopak :D jakoze to co mam mit na hlave je na krku a tak nejak no..vidite to zapinani?:D a pak sem ignorovala uplně bo se mi chtělo spat..
Potom jsme se rozešly svým směrem dříve či později ač těžko..a v co stěmi botami?No jak jinak hodila sem maroda :D a přes plánování na čtvrtek kvůli Svojsíkáči jsem lehla už ve středu..a to po mě chtěli ať du v Utery jezdit :D No nic tak ste se zasmali dalším příhodám ze Sakutu a těd naše SONGYYY!!!

Óda na Orla(Stín Katedrál)
(Hydrant a Koň)

Órlé,Óoooorlé,
Kvóočnó,Óorlé..:D
atak dál at ak dál...:D je to všechno na melodii a improvizaci na Orla-Kvočnu :D

Stín Órlův(Stín Katedrál)
(Hydrant a Koň)

Řízku,řízku Holandský
Koň má hlád a moc rád
by si tě teď rád dal..

Přej si co chceš Holandský řízek nebo věž,
dobrý sýr,slanou sůl,mokrý déšť

Stín Orlův,právě teď výrost nám,
ná kopci,vyrost nám.
Příjdi k nám,
do zadku tě nakopám..jééé

Přej si co chceš Holandský řízek...

Stín Pařmenův,právě teď vyrost nám
na Ondřejníku,vyrost nám
a volá přídi k nám
Holandský řázek ti dám..

Přej si co chceš ...

:D:D:D no není to GG-Giganticky Grandiózní?Já si myslím že total nejvíc luxus i přes tu cestu to stálo za to../ž mapel/,/ž tem/,/ž bla bla/ :D:D:D atd..Doufám že mě Hydrante nezabiješ že tu mám tu výslovnost blbě..:D doufám že teda není ale víš jak :D:D:D

Mějte se Fanfárově Váš BB Koň 100%

-Myluju Vás-

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bejuška bejuška | 1. března 2009 v 21:44 | Reagovat

::D" rel="nofollow">D::D:D hej koník máš fakt talent:D

2 Míša Koník Míša Koník | E-mail | Web | 1. března 2009 v 21:50 | Reagovat

Jak potěšující zjištění :D dík Beo šak ty teš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama